MÖBLER / Skåp & hyllor / Allmogeskåp 8862109

nr 886 2109

Allmogeskåp

17-1800-tal, senare bemålning, längd: 123, djup: 55, höjd: 195

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 7 april 2014
kl 19:32:30